BURCU TAŞLI MİMARLIK & TASARIM

 

 

Burcu Taşlı Mimarlık, 2017 yılında mimari tasarım ve uygulama projesi, iç mimari tasarım ve mimari/iç mimari proje görselleştirme alanlarında hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Ağırlıklı olarak mimari ve iç mimari 3D tasarım, modelleme ve render hizmeti vermektedir. Mimari yaklaşımında ve tasarımlarında modern bir çizgide özgün, sürdürülebilir, minimalist, yenilikçi ve fonksiyonel fikirler üzerine yoğunlaşmaktadır. Ayrıca grafik tasarımın alanına giren bir çok projede de hizmet vermektedir. Burcu Taşlı Mimarlık, çeşitli kategorilerdeki projelerini, mimarinin ve tasarımın sınırlarını genişletecek yeni fikirler, materyaller ve yaklaşımlar ile araştırarak geliştirmektedir ve tasarım portföyüne her geçen gün yeni projeler eklemektedir.

BURCU TAŞLI

KURUCU MİMAR

ben--bw.jpg

İzmir'de dünyaya gelen Burcu Taşlı, 2016 yılında Yaşar Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden mezun olmuştur.

Lisans eğitimi sırasında Erasmus programına dahil olarak 2014-2015 yıllarında İtalya'da Università degli Studi di Sassari'de mimarlık eğitimi görmüştür.

Mesleki açıdan deneyim kazandıktan sonra mimari ve iç mimari çalışmalarını bir isim altında toplamaya karar vererek 2017'de Burcu Taşlı Mimarlık'ı kurmuştur.